Produkty v akcii

reklamne predmety
AKCIA - Uterák MICROTECH a powerbanka POWERSTOCK

Výnimočná AKCIA! K uteráku MICROTECH powerbanka  POWERSTOCK zadarmo.

Uterák MICROTECH z mikrovlákna je jedným z najmodernejších trendov v reklamných predmetoch v súčasnosti. Uteráky tejto rady sa používajú hlavne pri športovaní, alebo cestovaní. Sú rýchlo schnúce a majú výbornú savosť. Uterák MICROTECH je tiež extra tenký a a má anibakteriálne účinky.
Materiál: 80% Polyester, 20% Polyamid

Powerbanka POWERSTOCK s indikátorom svetla má kapacitu 2400 mAh a výstupný prúd 5V/1A. Je vhodná pre väčšinu Smartphone-ov a niektoré mini tablety. Zahŕňa 26 cm nabíjací USB kábel s mikro USB adaptérom. 

Farbu a prípadnú potlač uterákov aj powerbaniek prosím konzultujte s našimi obchodníkmi, ktorí vám ochotne poradia. 

AKCIA:
Pri objednávke aspoň 100ks uterákov MICROTECH ku každému uteráku powerbanka POWERSTOCK zadarmo.
Akcia je platná len pri objednávke 100ks uterákov MICROTECH a platí od 14.10.2019 do 20.10.2019.

Rozmer: 50x100cm

Reklamné predmety - najväčší výber - 60.000 druhov - 70% sortimentu dodáme do 48 hodín

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac