Hémisphère ballpoint pen

Hémisphère ballpoint pen. A pure, simple, timeless line. Hemisphere – both highly practical and discreet – slides, unnoticed, into a pocket, bag or diary. A design that combines natural, seductive elegance with true magnetism. Incl. Waterman gift box. Supplied with one rollerball refill. Exclusive design. Lacquered.

Brand: Waterman
Parameter: 13,6 x Ø 1 cm
Material: stainless steel
Farba: silver, gold
Potlač: Laser engraving, UV Digital CMYK + white

Rucksack "Top"

546 EUR
Rucksack "Top"
Rucksack "Top"
Rucksack "Top"
Rucksack "Top"
Rucksack "Top"

Rucksack "Top" with 1 pocket on the front with a zip, 1 main pocket with zip, adjustable and padded shoulder strap and a padded back

Parameter: appro x .40 x 28 x 14
Material: PES (Polyester)
Farba: dark blue, red, yellow, light green, black, blue
Potlač: Transfer
PDslim-24 - Doming Resin sticker usb key

Simple, practical usb with the ability to print impregnated resins. 2-32GB

Parameter: 33.5 x 13 x 5mm
Material: Plastic, metal
Farba: silver
Potlač: Tampoprint L

Reklamné predmety - najväčší výber - 52 000 druhov - 70% ponuky alebo sortimentu do 48 hodín

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac